Ana Sayfa / Oranizasyon
Birlik Meclisi
S. No Üye Adı Ünvanı Temsil Ettiği Kurum
1 Fatih ŞAHİN Vali İl Özel İdaresi
2 Coşkun TUTAL İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
3 Hüseyin TURHAN İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
4 Mahir ATLIHAN İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
5 Mehmet ÜYÜK İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
6 Osman OTGÖZ İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
7 Alper ÇALIKOĞLU İl Genel Meclis Üyesi İl Genel Meclisi
8 Behçet SAATÇİ Belediye Başkanı Fethiye Belediyesi
9 Adem AYAT Belediye Başkanı Kadıköy Belediyesi
10 Alim KARACA Belediye Başkanı Kumluova Belediyesi
11 Veli YILDIZ Belediye Başkanı Seki Belediyesi
12 Bekir ESER Belediye Başkanı Çamköy Belediyesi
13 Cafer ARIKAN Belediye Başkanı Kemer Belediyesi
14 Keramettin YILMAZ Belediye Başkanı Ölüdeniz Belediyesi
15 M.Halil DOĞAN Belediye Başkanı Çiftlik Belediyesi
16 Musa YAPICI Belediye Başkanı Eşen Belediyesi
17 Recep ŞATIR Belediye Başkanı Göcek Belediyesi
18 Yakup OTGÖZ Belediye Başkanı Karadere Belediyesi
19 Yusuf ÇAYLI Belediye Başkanı Karaçulha Belediyesi
20 Önder GENÇ Belediye Başkanı Yeşil Üzümlü Belediyesi
21 Metin TALAŞ Belediye Meclis Üyesi Fethiye Belediyesi
22 Alaattin YILDIRIM Belediye Meclis Üyesi Fethiye Belediyesi
23 Aytekin ARAS Belediye Meclis Üyesi Fethiye Belediyesi
24 Tuğrul KARAYILMAZ Belediye Meclis Üyesi Seki Belediyesi
25 Ramazan KARAKUŞ Belediye Meclis Üyesi Seki Belediyesi
26 Baki DEĞİRMENCİ Belediye Meclis Üyesi Kemer Belediyesi
27 Kamil KÜÇÜKEKİZ Belediye Meclis Üyesi Kemer Belediyesi
28 Erkan TÜLÜ Belediye Meclis Üyesi Karadere Belediyesi
29 Hüseyin KOCABIYIK Belediye Meclis Üyesi Karadere Belediyesi
30 Mesut DİM Belediye Meclis Üyesi Göcek Belediyesi
31 Işık TURAN Belediye Meclis Üyesi Göcek Belediyesi
32 İbrahim ÇAVDIR Belediye Meclis Üyesi Kadıköy Belediyesi
33 İsmet AKAR Belediye Meclis Üyesi Kadıköy Belediyesi
34 Mehmet UYSAL Belediye Meclis Üyesi Ölüdeniz Belediyesi
35 Mehmet Emin ÖNER Belediye Meclis Üyesi Ölüdeniz Belediyesi
36 Mehmet ORHON Belediye Meclis Üyesi Çiftlik Belediyesi
37 Niyazi KAYABAŞ Belediye Meclis Üyesi Çiftlik Belediyesi
38 Mustafa ÇEŞTE Belediye Meclis Üyesi Eşen Belediyesi
39 Recep GENCEL Belediye Meclis Üyesi Eşen Belediyesi
40 Murat ÇÜRÜK Belediye Meclis Üyesi Çamköy Belediyesi
41 Hayri DAĞLI Belediye Meclis Üyesi Çamköy Belediyesi
42 Hüseyin Şerif YAKIŞMIŞ Belediye Meclis Üyesi Kumluova Belediyesi
43 Ömer CENGİZ Belediye Meclis Üyesi Kumluova Belediyesi
44 Mehmet SEZGİN Belediye Meclis Üyesi Karaçulha Belediyesi
45 Yusuf KAZANDERE Belediye Meclis Üyesi Karaçulha Belediyesi
46 Sadi ÖNCÜ Belediye Meclis Üyesi Yeşil Üzümlü Belediyesi
47 Hüseyin ÇATAL Belediye Meclis Üyesi Yeşil Üzümlü Belediyesi
48 Adem TEKELİ Muhtar Çamurköy Köyü
49 Bayram KARATAŞ Muhtar Yakacık Köyü
50 Bilal SEMERCİ Muhtar Uzunyurt Köyü
51 Bilal TOSUN Muhtar Sarıyer Köyü
52 Ercan GÖKÇE Muhtar Keçiler Köyü
53 Günhan KARASEL Muhtar Kayadibi Köyü
54 Hasan ZEYTİNCİ Muhtar Temel Köyü
55 M.Erol AKÇAĞIL Muhtar Yayla Ceylan Köyü
56 Mehmet ÇAKICI Muhtar Ören Köyü
57 Mehmet KAVAK Muhtar Gökçeovacık Köyü
58 Mithat SARI Muhtar Kargı Köyü
59 Mustafa KARAGÖZ Muhtar Kaya Köyü
60 Nazif DARIYEMEZ Muhtar Kıncılar Köyü
61 Ömer Ali YILDIRIM Muhtar Karaköy Köyü
62 Rüstem KOYUNCU Muhtar Yanıklar Köyü
63 Salih KUNDAKÇI Muhtar İnlice Köyü
64 Süleyman Fahri BİLDİRİCİ Muhtar Çökek Köyü
65 Tacettin AKÇA Muhtar Karacaören Köyü
66 Yüksel UÇAR Muhtar Alaçat Köyü
67 Nuri ÇOBAN Muhtar Yaka Köyü
68 Nazmi TORAMAN Muhtar Kabaağaç Köyü
69 Mustafa YAMAN Muhtar Çaltıözü Köyü
70 Rasih METE Muhtar Dodurga Köyü
71 Ramazan BUHUROĞLU Muhtar Çatak Köyü
72 Ali KAVAKLIKÖSE Muhtar Güneşli Köyü
73 Memiş AVCIOĞLU Aza Yaka Köyü
74 Bekir YEŞİLTAŞ Aza Sarıyer Köyü
75 Ali Vehbi TOPUZ Aza Çökek Köyü
76 Atik AKÇA Aza Karacaören Köyü
77 Bayram KARADAĞ Aza Uzunyurt Köyü
78 Bayram KAŞ Aza Çamurköy Köyü
79 Celal YALÇIN Aza Kaya Köyü
80 D.Ali DEVECİ Aza İnlice Köyü
81 Faruk MERT Aza Alaçat Köyü
82 Zeki TÜMTÜRK Aza Keçiler Köyü
83 Hilmi SÖNMEZ Aza Yakacık Köyü
84 İsmail GÖÇER Aza Kargı Köyü
85 Mustafa SARI Aza Gökçeovacık Köyü
86 Onur KOCA Aza Temel Köyü
87 Osman ÇETİN Aza Kıncılar Köyü
88 Salih AKSOY Aza Karaköy Köyü
89 Şenay TAHANCI Aza Yayla Ceylan Köyü
90 Nuh ÖZDEMİR Aza Kayadibi Köyü
91 Mehmet Emin ARICAN Aza Ören Köyü
92 Yüksel BOZ Aza Yanıklar Köyü
93 Halis ÜNAL Aza Kabaağaç Köyü
94 Mehmet BOĞA Aza Çaltıözü Köyü
95 İzzet MUSLU Aza Dodurga Köyü
96 Mustafa YILMAZ Aza Çatak Köyü
97   Aza Güneşli Köyü
98 Orhan AYAKTA Turizm Temsilcisi Pıne Valley Otel
99 Fatih EREN Turizm Temsilcisi The Inn Swissotel Göcek
100 Onur UGAN Turizm Temsilcisi D-MARİN GÖCEK
101 Can KOÇAK Turizm Temsilcisi Ova Resort Otel
102 Zerrin NEBİOĞLU Turizm Temsilcisi Nikolas Grove Otel
103 Yasemin ÇAKIL Turizm Temsilcisi Pelin Otel
104 Birsen YALÇIN Turizm Temsilcisi Ölüdeniz Resort Hotel
105 İsmail Hakkı DİZAR Turizm Temsilcisi Royal Park Club Otel
106 Menteş EROĞLU Turizm Temsilcisi Letoonia Tatil Köyü
107 Ercan TORUNOĞULLARI Turizm Temsilcisi Ölüdeniz Orka
Sunlife Resort Otel
108 Nurkaya GÜNDOĞDU Turizm Temsilcisi Majesty Otel&Resort Tuana
109 Bülent UYSAL Turizm Temsilcisi Alize OTEL
110 Ali ÇALIKOĞLU Turizm Temsilcisi Doruk Otel
111 Efe PARS Turizm Temsilcisi Asena Beach
112 Hulusi ÖZMEKİK Turizm Temsilcisi Pırlanta OTEL
113 Necati BİNİCİ Turizm Temsilcisi Bellevue Otel
114 Muzaffer KONAKÇI Turizm Temsilcisi Meri Otel
115 Nejat ECE Turizm Temsilcisi Ece Saray Marina&Resort
116 Nejat ECE Turizm Temsilcisi Ece Marina*
117 Özer DİLER Turizm Temsilcisi Montana Pıne Resort Otel
118 Mert UYSAL Turizm Temsilcisi Ölüdeniz Turquoise
119 Ramazan Sıtkı GÜMÜŞHAN Turizm Temsilcisi Yeniçeri Hotel
120   Turizm Temsilcisi Club Lykia World
121 Ufuk ÇELİK Turizm Temsilcisi Belcekız Tatil Köyü
122 Yakup Kadri ULUNEHİR Turizm Temsilcisi Hillside Beach Club
123 Yavuz TORUNOĞULLARI Turizm Temsilcisi Orka Club Otel
124 Zeynep Günsenin GÜNEL Turizm Temsilcisi Oyster Resıdences